Meld twijfels of bezorgdheden over mogelijke wanpraktijken bij adoptie aan VCA

Ontdek onze vormingen, groepsbegeleidingen en evenementen

Lees onze nieuwste artikels

Bekijk onze webinars on demand

Leer ons kennen en neem contact op

In onze bib vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding

Boek een zaal in Gent voor een vergadering, vorming of activiteit

Steun zorg en begeleiding voor adoptiebetrokkenen met een gift

Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding

In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.

Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren. 

Terug

Adoptie een levenslang spoor

Auteur Bastiaanse-Kuijpers W.G.J
Categorie volwassenen
Uitgeverij Ten Have
Isbn 978 9025956912
Jaartal 2006

Uit eigen ervaring en op basis van vele gesprekken met adoptiefouders en –kinderen belicht de auteur de specifieke problemen waarmee je bij adoptie te maken kunt krijgen. Zoals de valkuilen van ontkenning van het verleden of van te hoge verwachtingen. Hoe buitenstaanders je kind steeds meer als een allochtoon beschouwen en wat voor reacties programma's als 'Spoorloos' oproepen. Veel sprekende voorbeelden helpen om bepaalde moeilijkheden te plaatsen en te verwerken.

Een waardevolle leidraad voor (toekomstige) adoptiefouders, partners van adoptiefkinderen en mensen die beroepsmatig met adoptie te maken hebben.

Toevoegen aan ontlening

Update cookies preferences