Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.
Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren.
Auteur Bronckers Marrigje
Categorie jongeren
Isbn /
Jaartal 2011
Dit kinderboek gaat over Aline. Ze is voorzitster van de Stichting Vrienden van Haïti. Vandaar de titel 'Alientje, mijn verhaal'. Aline kan niet meer bij haar familie in Haïti wonen en via het weeshuis Enfants Haïtien Mon Frère wordt ze geadopteerd door de Nederlandse familie Holten. Dit boek leert kinderen spelenderwijs meer over Haïti. Het staat vol met leuke weetjes en doe-activiteiten. Kinderen kunnen aan de slag met een lekker bonensausrecept, een gerecht dat veel in Haïti wordt gegeten. Ook kunnen ze zelf een knuffel maken en Haïtiaanse woordjes leren. Verder wordt er aandacht besteed aan de verschillen tussen het leven van een kind in Haïti en in Nederland.