Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.
Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren.
Auteur Linda de Haan
Categorie kinderen
Isbn 978 90 216 7659 3
Jaartal 2016
Ridder Lance en ridder Lot zijn heel gelukkig samen. Toch ontbreekt er iets in hun veel te grote kasteel. Maar wat of wie…?
Ze zoeken in de moestuin, ze zoeken op alle markten van het land, ze plakken posters en ze vliegen naar het land van de kangoeroes.
Wanneer de ridders de moed bijna opgeven, bonkt er plotseling iemand op de deuren van de poort!
Lance & Lot zoeken zich rot, naar het ware verhaal van Tim en Steven, adoptiepapa’s van Bas en Jasper. Een prentenboek voor kinderen vanaf 4 jaar waarin op een speelse manier wordt uitgelegd hoe twee mannen een kind kunnen adopteren en wat adoptie precies betekent.