Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.
Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren.
Auteur Desodt Stef
Categorie volwassenen
Uitgeverij Globe
Isbn 978 9054667414
Jaartal 2002
Het aanmoedigen van een kind begint al heel vroeg. Eerste is er de zelfredzaamheid zich aan- en uitkleden, op het potje gaan, veters knopen, zelfstandig eten en drinken. Hoe het kind gestimuleerd kan worden, staat in dit boek haarfijn uitgelegd. Dan komt de schoolrijpheid: op weg naar de eerste kleuterklas, naar het eerste leerjaar. Met dit boek als leidraad kunt u die schoolrijpheid een handje toesteken. Elk kind heeft behoefde aan spelletjes en activiteiten die de lichamelijke en geestelijke ontwikkeling stimuleren. Dit boek bevat tientallen speel- en doetips om uw kind zinvol bezig te houden. Het kind gaar de wereld ontdekken en verkennen.