Meld twijfels of bezorgdheden over mogelijke wanpraktijken bij adoptie aan VCA

Ontdek onze vormingen, groepsbegeleidingen en evenementen

Lees onze nieuwste artikels

Bekijk onze webinars on demand

Leer ons kennen en neem contact op

In onze bib vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding

Boek een zaal in Gent voor een vergadering, vorming of activiteit

Steun zorg en begeleiding voor adoptiebetrokkenen met een gift

17 okt
Evenement

Een theaterstuk over adoptie voor jongeren (7+) , dat vinden wij geweldig! Daarom geven we jou de kans om op 3 december naar 'De man, de vrouw en de beer' in het Bronks theater te gaan kijken.

Beren blijven beren
Beer Benny, die de betutteling van zijn adoptieouders stilaan beu is, boekt een eenrichtingsticket naar zijn thuisland – tot groot verdriet van zijn papa, uiteraard.

De boodschap van dit verhaal is dat een beer altijd een beer zal blijven, ook al probeer je hem nog zo te assimileren naar de dominante leitcultuur.
De man, de vrouw en de beer is een voorstelling over zoeken naar je thuis en je weg vinden in het leven. Over liefhebben en loslaten. Over kinderen en hun ouders. En bloed dat kruipt waar het niet kan gaan.

Het werk van Tom Dupont balanceert vaak tussen humor en verdriet. De absolute topcast doet De man, de vrouw en de beer sowieso onder je huid kruipen, zelfs al heb je een berenvel.

Praktische informatie
Het theaterstuk gaat door op 3 december om 15u00 in het Bronks theater, 15 - 17 Varkensmarkt , 1000 Brussel.
Na het theaterstuk is er een nagesprek met de acteurs en de regisseur van de voorstelling.
Het theater is toegankelijk voor kinderen vanaf 7 jaar. Jongere kinderen kunnen gratis terecht in de kinderopvang.
 

Verminderd tarief aangeboden door Steunpunt Adoptie
Via Steunpunt Adoptie kan je naar dit jeugdtheater gaan kijken aan een voordelig tarief van 3,5 Euro. je kan de tickets bestellen via Eventbrite.

 

 

Gepost in: Evenement

06 okt
Interview
Anneke en Anne zijn aangetrouwde nichten en werden beide binnenlands geadopteerd. Pas later in h…
05 okt
Gezocht
Steunpunt Adoptie geeft de nazorg voor en met adoptiebetrokkenen graag een duwtje in de rug! …
17 sep
Actueel
Op 16 september vond er in de Commissie Welzijn van het Vlaams Parlement een hoorzitting plaats …
07 jul
Interview
In deze verhalenreeks kijken we naar de band tussen geadopteerden en hun broers en zussen. In di…
Update cookies preferences