Meld twijfels of bezorgdheden over mogelijke wanpraktijken bij adoptie aan VCA

Ontdek onze vormingen, groepsbegeleidingen en evenementen

Lees onze nieuwste artikels

Bekijk onze webinars on demand

Leer ons kennen en neem contact op

In onze bib vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding

Boek een zaal in Gent voor een vergadering, vorming of activiteit

Steun zorg en begeleiding voor adoptiebetrokkenen met een gift

23 okt
Actueel

Dit jaar organiseert Studio brussel opnieuw Music for Life. Net als voorgaande jaren kan je een goed doel steunen door een actie te organiseren of een plaatje aan te vragen. Al het geld wordt ingezameld tijdens de Warmste week, van 18 tot 24 decmeber. Voor het eerst doet Steunpunt Adoptie mee met een project als goed doel.

Buddyproject voor geadopteerden

Geadopteerden kunnen bij ons terecht voor ondersteuning, informatie en ontmoetingen met andere geadopteerden. Vooral dat laatste blijkt van groot belang, omdat zij vaak steun en (h)erkenning vinden bij elkaar.

In dat kader willen we een buddywerking op poten zetten. Een buddy is een maatje, iemand bij wie je steun kan vinden. Met jouw steun kunnen geadopteerden opgeleid worden tot buddy’s om tieners en (jong)volwassenen te ondersteunen.

Hoe zet je een actie op?

Wil je graag je schouders onder een actie zetten en ons buddyproject steunen? Surf dan naar de website van De Warmste Week. Kies 'Steunpunt Adoptie' als goed doel en registreer je actie. 

Hou ons op de hoogte van je actie zodat wij je steun kunnen geven via facebook en website! 

 

 

Gepost in: Actueel

06 okt
Interview
Anneke en Anne zijn aangetrouwde nichten en werden beide binnenlands geadopteerd. Pas later in h…
05 okt
Gezocht
Steunpunt Adoptie geeft de nazorg voor en met adoptiebetrokkenen graag een duwtje in de rug! …
17 sep
Actueel
Op 16 september vond er in de Commissie Welzijn van het Vlaams Parlement een hoorzitting plaats …
07 jul
Interview
In deze verhalenreeks kijken we naar de band tussen geadopteerden en hun broers en zussen. In di…
Update cookies preferences