Contacteer ons of spring binnen op Raas van Gaverestraat 67b in Gent.

Ontdek onze groepsbegeleidingen, en evenementen.

Het laatste nieuws en interessantste weetjes over de wereld van adoptie.

Ontdek een hulpverlener bij jou in de buurt via deze handige adoptiekaart.

Vind een hulpverlener in jouw buurt

Vind een hulpverlener bij jou in de buurt via onze handige adoptiekaart. Zoek op locatie, naam of leeftijdscategorie. Deze mensen staan klaar om jou verder te helpen.

Je hebt nog geen favorieten

Anemoon groepspraktijk voor kinder- en jeugdpsychiatrie en (psycho)therapie

Adres Koningin Astridlaan 104 2550 Kontich Antwerpen België
Contact Dr.Sema Koc Erdon, kinder- en jeugdpsychiater
Telefoon 0485730190
Mobile 0484516078
E-mail info@groepspraktijkanemoon.be
Website www.groepspraktijkanemoon.be/

De Veelsprong

Adres Hagelandkaai 40 9000 Gent Belgie
Contact Miriam De Rycke
Mobile 00 32 474 351 116
E-mail miriamderycke@deveelsprong.be
Website www.deveelsprong.be

De zefier

Adres Vlaanderenstraat 50 9000 Gent
Contact Sayira Maruf
Mobile 0484216243
E-mail sayira@dezefier.be
Website

Eigenwijs, coach in ouderschap

Adres Kerkstraat 106 9050 Gentbrugge BE
Contact Veerle De Brandt
Mobile +32 487 90 77 27
E-mail veerle@eigen-wijs.be
Website www.eigen-wijs.be

Groepspraktijk de Oase

Adres Gentstraat 40 8760 Meulebeke belgie
Contact Bultynck Sarah
Mobile 0479 44 98 44
E-mail mailto:info@groepspraktijkdeoase.be
Website www.groepspraktijkdeoase.be

Het Rattennest

Adres Gentstraat 383 9041 Oostakker/Gent
Contact Katrien Zabeau
Mobile 0477297198
E-mail info@hetrattennest.be
Website www.hetrattennest.be

Houtteman Kathleen

Adres Kastanjestraat 130 9000 Gent België
Telefoon 09 245 24 61
Mobile 0497 07 53 13
E-mail Kathleen.houtteman@gmail.com

Kaleidoscoop

Adres Bachtenwalle 4 9000 Gent België
Contact Isabelle Desegher
Telefoon 0474218581
E-mail isabelle.desegher@gmail.com
Website www.praktijkkaleidoscoop.be

Kandrikel

Adres Brusselsesteenweg 648 9050 Gentbrugge België
Contact Ine Marchant
Mobile 0495 50 55 82
E-mail ine.marchant@kandrikel.be
Website www.kandrikel.be

Kinderpsycholoog Ruth Six

Adres Werkhuizenstraat 87 9050 Gentbrugge Belgie
Contact Ruth Six
Mobile 0496 71 26 17
E-mail ruthsix@gmail.com
Website www.psycholoog-ruthsix.be

PC Dr. Guislain (privépraktijk in Gent)

Adres Burgemeester Coppensstraat (thuispraktijk) 6 9340 Lede (Aalst) België
Contact Patsy Van den Bogaert
Mobile 0468 21 73 50
E-mail patsy.v.d.bogaert@telenet.be

Praktijk voor ambulante psychotherapie en psychiatrie te Gent

Adres Baudelostraat 87 9000 Gent
Contact Haribert Goovaerts
Mobile 0495 41 74 56
E-mail haribert.g@telenet.be
Website www.psypraktijk-gent.be/

Praktijk Weytens Sus

Adres Oude Gentbaan 184 bus 11 9300 Aalst België
Contact Weytens Sus
Mobile 0494 58 85 12
E-mail sus.weytens@kuleuven.be

Psycholoog Ruth Six

Adres Werkhuizenstraat 87 9050 Gentbrugge Belgie
Contact Ruth Six
Mobile 0496 71 26 17
E-mail ruthsix@gmail.com
Website www.psycholoog-ruthsix.be

Villa Kameleon

Adres Peter Benoitlaan 111c 9050 Gentbrugge België
Contact Hanne Creupelandt
Mobile 0499 300 801
E-mail info@villakameleon.be
Website www.villakameleon.be